Napisz do nas:
biuro@mufa-studio.pl
Strona główna
www.mufa-studio.pl
MUFA Studio Projektowe, Biuro: ul. Grobla 6/1, 85-305 Bydgoszcz

O firmie


M U F A Studio Projektowe specjalizuje się w projektowaniu budynków mieszkalnych, handlowo-usługowych, administracyjnych itp. oraz wszelkiego rodzaju adaptacji. Podczas współpracy zaproponujemy Państwu funkcjonalne i ekonomiczne rozwiązania dostosowane do konkretnych potrzeb i wymagań. Na etapie sporządzania koncepcji, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych programów komputerowych, będą mogli Państwo nie tylko zapoznać się z rozkładem pomieszczeń, ale też zobaczyć trójwymiarową bryłę budynku. Dla nas ważniejszy od spełnionej wizji projektanta jest Klient, dlatego też jeżeli mają Państwo swoje pomysły dotyczące formy czy kolorystyki obiektu, to zostaną one uwzględnione i wprowadzone do dokumentacji.

Poza działalnością projektową świadczymy także usługi w zakresie kierowania budową oraz nadzorów nad inwestycją. Pomożemy w wyborze wykonawców robót i dopilnujemy, aby inwestycja zrealizowana została z należytą starannością i w umownym terminie, nie rujnując przy tym Państwa zdrowia i portfela. Zapraszamy do przejrzenia naszej strony internetowej. Będzie nam bardzo miło spotkać się z Państwem i ustalić szczegóły dotyczące realizacji zlecenia.


 

Zobacz nasze realizacje


Zapraszamy Państwa do zapoznania
się z galerią zdjęć wykonanych realizacji
przez nasze Studio Projektowe w Bydgoszczy...

Skontaktuj się z nami


telefon kontaktowy:

(+48) 793 003 522, (+48) 505 870 054


napisz do nas e-mail:

biuro@mufa-studio.pl

Brak zainstalowanej wtyczki FLASH.
Aby pobrać najnowszą wersję Adobe Flash Player kliknij link: Pobierz wtyczkę
Strona główna O firmie Oferta Domy jednorodzinne Porady Realizacje Kontakt Polityka prywatności cookie
MUFA Studio Projektowe - projekty domów jednorodzinnych i wielorodzinnych, projekty budynków usługowych, handlowych, administracyjnych, budynków hotelowych, hal magazynowych i produkcyjnych, projekty obiektów sportowych, adaptacje gotowych projektów, adaptacje mieszkań, lokali użytkowych, projekty wnętrz, inwentaryzacje budowlane, projekty dociepleń budynków, instalacji sanitarnych, instalacji elektrycznych i AKPiA, przyłączy wod-kan i elektrycznych, kosztorysy inwestorskie, nadzory autorskie oraz inwestorskie.
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych
LOGO MUFA