Napisz do nas:
biuro@mufa-studio.pl
Strona główna
www.mufa-studio.pl
MUFA Studio Projektowe, Biuro: ul. Grobla 6/1, 85-305 Bydgoszcz

Projekty indywidualne


Jeżeli szukasz projektu domu jednorodzinnego dostosowanego do Twoich potrzeb i oczekiwań, to dobrze trafiłeś!!!

 

MUFA Studio Projektowe oferuje wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej domku jednorodzinnnego na indywidualne Państwa zamówienie.
 

Dlaczego wybrać projekt indywidualny?
Jeżeli marzysz o wyjątkowym, niepowtarzalnym budynku lub żaden z gotowych projektów nie spełnia twoich oczekiwań, to właśnie dla Ciebie wykonamy indywidualny projekt. Na pierwszy rzut oka jego koszt może wydać się wysoki, ale przecież kupując typowy projekt za około 2000 – 3000pln po wprowadzeniu zmian i niezbędnej adaptacji ta kwota wzrasta do 4000 – 6000pln. Jest to wartość, jaką należy uwzględnić decydując się na projekt indywidualny. Poza tym biorąc pod uwagę wartość budynku z działką, wynoszącą co najmniej kilkaset tysięcy złotych, cena projektu indywidualnego i zalet wynikających z jego dopasowania do Państwa potrzeb nie będzie już taka przerażająca.
W trakcie urządzania domu ludzie gotowi są wydać po kilkanaście tysięcy na sprzęt rtv i agd z tysiącem funkcji, których nigdy nie wykorzystają, kupują ogromne skórzane sofy za 15.000pln czy designerskie meble i lampy za podobne sumy, a po przeprowadzce zaczynają dostrzegać pewne braki czy błędy projektowe wpływające negatywnie na komfort mieszkańców.

 

Jeżeli nie chcesz narzekać w przyszłości np. na wielkość i rozkład pomieszczeń, brak spiżarni czy zadaszonego tarasu, niedoświetlone pokoje, za wąskie schody i konieczność częstego odwiedzania kotłowni, to projekt wykonany specjalnie dla Ciebie jest najlepszym wyborem!

 

Etapy projektowe

Pierwszym etapem projektowania jest koncepcja architektoniczna, w której zostanie opracowana wstępna wizja budynku: lokalizacja na działce, bryła, układ i liczba pomieszczeń.
Wymagane dokumenty na tym etapie:

  • mapa sytuacyjno-wysokościowa do celów projektowych,
  • decyzja o warunkach zabudowy lub wypis z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego,
  • program funkcjonalny,
  • umowa o sporządzeniu dokumentacji projektowej.

Po zaakcetpowaniu przez Państwa koncepcji architektonicznej przystępujemy do opracowania projektu budowlanego. I tu zaczyna się drugi etap.


Na tym etapie opracujemy kompletny projekt budowlany, w skład którego wchodzą: projekt zagospodarowania terenu, projekt architektoniczny, projekt konstrukcyjny, projekt instalacji wew. i zew. wod-kan-gaz, projekt instalacji centralnego ogrzewania, projekt instalacji wentylacji, projekt instalacji elektrycznych, projekt przyłączy wod-kan itp.
Wymagane dokumenty na tym etapie:

  • wypis z rejestru gruntów,
  • umowy lub warunki od Gestorów sieci - wod-kan, elektryczne, gaz,
  • decyzja uzgodnienia lokalizacji zjazdu (jeżeli będzie wymagana),
  • decyzja o wyłączeniu gruntu z produkcji rolnej (jeżeli bedzie wymagana),
  • inne wymagane.

Gotowa dokumentacja budowlana, którą otrzymają Państwo po ukończeniu przez nas prac projektowych składa się z 4 egzemplarzy projektu budowlanego (wymaganych w celu złożenia wniosku o pozwolenia na budowę). Ponadto pomożemy Państwu w prawidłowym wypisaniu wniosku o pozwolenie na budowę oraz oświadczenia o posiadanym prawie do dysponowania nieruchomością na cele budowlane.

W razie konieczności w imieniu Inwestora załatwimy wszelkie niezbędne warunki, decyzje, pozwolenia, uzgodnienia itp.

 


 

 

powrót

Zobacz nasze realizacje


Zapraszamy Państwa do zapoznania
się z galerią zdjęć wykonanych realizacji
przez nasze Studio Projektowe w Bydgoszczy...

Skontaktuj się z nami


telefon kontaktowy:

(+48) 793 003 522, (+48) 505 870 054


napisz do nas e-mail:

biuro@mufa-studio.pl

Brak zainstalowanej wtyczki FLASH.
Aby pobrać najnowszą wersję Adobe Flash Player kliknij link: Pobierz wtyczkę
Strona główna O firmie Oferta Domy jednorodzinne Porady Realizacje Kontakt Polityka prywatności cookie
MUFA Studio Projektowe - projekty domów jednorodzinnych i wielorodzinnych, projekty budynków usługowych, handlowych, administracyjnych, budynków hotelowych, hal magazynowych i produkcyjnych, projekty obiektów sportowych, adaptacje gotowych projektów, adaptacje mieszkań, lokali użytkowych, projekty wnętrz, inwentaryzacje budowlane, projekty dociepleń budynków, instalacji sanitarnych, instalacji elektrycznych i AKPiA, przyłączy wod-kan i elektrycznych, kosztorysy inwestorskie, nadzory autorskie oraz inwestorskie.
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych
LOGO MUFA